TAKİP ETMENİZ GEREKEN 10 TÜRK GEZGİN

Takip etmeniz gerken 10 türk gezgin adlı yazımda sizler için derlediğim gezginleri görebilirsiniz. Gezmek, farklı kültürler tanımak, farklı insanlarla tanışmak cidden çok güzel bir durum. Bunu bizler için gerçekleştirip kendi sosyal medya hesaplarında paylaşan 10 Türk gezgin hesaplarını sizler için derleyip bu yazımda sizlerle paylaşıyorum. Takip etmeniz gereken 10 Türk gezgin. Bu listede sıralama bulunmamaktadır. Kendi takip ettiğim ve sizlerinde takip etmesi gerektiğini düşündüğüm gezginleri listelemekteyim. Daha detaylı bir gezginler listesi hazırlığım devam etmektedir. Sizler için takip edilmesi gereken 50 Türk Gezgini Listelediğim yazımda görüşmek üzere…

EMRE DURMUŞ

Birçok gezgin tarafından tanınan sosyal medyada en eski ve en çok takip edilen gezginler arasında yer alan Emre birçok ülke gezmektedir. Bu gezilerini hem instagram hesabı üzerinden hem de Youtube kanalından paylaşmaktadır. Youtube üzerinde 1,83 Milyon abonesi olan Emre’ye sizlerde destek olabilmek için youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Emre Durmuş – Türk Gezgin

ANIL ÜNLÜ – GEZMEK EN KOLAY

Anıl severek takip ettiğim ve en samimi bulduğum bir gezgin. Kendisini uzun süredir İnstagram üzerinden takip etmekteyim. Güzel Türkçesi ve Her sabah instagramda paylaştığı günaydın hikayesi ile beni mutlu eden bir gezgin. Kendisi hakkında paylaştığım yazıma ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Anıl Ünlü – Türk Gezgin

DEĞİŞİK YOLLARDA

Kendisini seyahhatine ilk başladığı günden beri takip ettiğim bir gezgin. Seyahati sırasında başına çokça aksaklıklar gelemsine rağmen sonunda bir kitle edinmeyi ve samimiyeti ile kendini sevdiren Mehmet hem instagram hem Youtube üzerinden yayın yaparak gelir elde etmeye çalışmaktadır. Sizlerde youtube ve instagram üzerinden Mehmeti takip edebilirsiniz. Kendisi için daha önce yayınladığım yazıya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Değişik Yollarda – Türk Gezgin

YIRTIK PANTOLON

Türk gezgin listemizde bulunan bir diğer gezginimiz ise Yırtık Pantolon. Yırtık pantolon geç tanıdığım bir gezgin. Gezdiği yerleri ise youtube kanalı üzerinden yayınlamaktadır. Yırtık Pantolon ve Değişik Yollarda para toplayarak ihtiyaç sahibi çocuklara çok güzel bir iyilik yapmış. Kendisini takdir ettiğim ve sevdiğim bir Türk gezgin.

Yırtık Pantolon – Türk Gezgin

BİR HAYALİN PEŞİNDE

Tatlı dilli hoş sohbetli Türk gezginimiz “Bir Hayalin Peşinde” Deniz. Sırt çantalı bir gezgin olan Deniz Youtube adresine yüklediği son video ile Karavan ile seyahat edeceğinin sinyalini vermiş oldu. 90’a yakın ülke gezen Deniz’e sizlerde destek olmak isterseniz Youtube ve İnstagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir Hayalin Peşinde – Türk Gezgin

YAĞMUR ARAT

Yorumları ve gezdiği yerleri anlatışı ile çok severek takip ettiğim kadın türk gezgin. Kadın başına yapılır mı diyenlere inat gezen ve gezilerini Youtube ve İnstagram hesabında paylaşan Yağmur Arat bir çok ülkeye gitmiştir. Sizlerde Yağmura destek olmak için youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Yağmur Arat – Türk Gezgin

ROTASIZ SEYYAH

Takip etmeniz gerken 10 türk gezgin listemizde olmazsa olmazlarımızdan bir tanesi “Rotasız Seyyah” Mehmet. 2010 yılından beri dünyayı gezen Mehmet hem youtube hem de instagram üzerinden paylaşımlar yapmaktadır. Türkiyede En çok tanınan Türk Gezgin olan Rotasız Seyyah’a destek olabilmek için sizlerde youtube kanalına abone olabilirsiniz.

Rotasız Seyyah – Türk Gezgin

GÖKHAN YILDIRIM

Kendisi sosyal medya fenomeni olarak tanıyabilirsiniz. Nice Paylaşımlar adlı instagram hesasbının sahibi olan Gökhan pandemi öncesi Dünya turuna çıkmıştı. En çok ilgi gören videosu ise Kuzey Kore hakkında yaptığı video olmuştu. Sizlerde Gökhanın içeriklerine bakmak isterseniz youtube kanalını takip edebilirsiniz.

Gökhan Yıldırım – Türk Gezgin

İDİL TUĞBA

Takip etmeniz gerken 10 türk gezgin listemizde bir diğer kadın gezginimiz İdil Tuğba. Kadın gezginler ile gurur duyuyorum. Listede çoğunluk erkek gezgin olduğundan dolayı bir kadın gezgin daha eklemek istedim. Samimi ve emekle hazırlanmış videoları ile youtube üzerinden paylaşım yapan İdil Tuğba dünyayı gezerek yaşadığı olayları aktaran bir diğer Türk gezgin.

https://www.youtube.com/watch?v=pmj_X7Tohbs&ab_channel=%C4%B0dilTu%C4%9Fba
İdil Tuğba – Türk Gezgin

HALE SARGIN

Bisiklet ve Sırt çantası ile yaptığı gezileri paylaşarak girdiği youtube alemine hayatında yaşadığı olayları, kültürleri aktaran Türk Gezgin sizleri hem bilgilendiriyor hemde mutlu olmanıza sebep oluyor. Severek takip ettiğim Hale’ye sizlerde youtube kanalı üzerinden destek olabilirsiniz.

Hale Sargın – Türk Gezgin

About Admin Yazar

Admin Yazar, yarı zamanlı gezin ve yazar.

Check Also

Akıllı Saat Önerileri

Akıllı Saat Önerileri

Akıllı saat son yıllarda hayatımıza giren popüler bir giyilebilir teknoloji ürünüdür. Farklı marka ve özelliklerden kendinize …

Leave a Reply

Your email address will not be published.