Rameshwaram Yakınındaki En İyi 5 Tatil Köyü

Rameshwaram, el değmemiş plajları, tapınakları ve bir kaçamak için mükemmel olan diğer cazibe merkezleriyle tanınan Tamil Nadu’nun güney bölgesinde küçük bir kasabadır.

Plajlar ve tapınaklar dışında, Rameshwaram ayrıca yakınlarda tatil için ideal bir yer olan ve tüm endişelerinizi unutturan ve tatil modunu açmanızı sağlayan bir konfor ve rahatlama ortamı sağlayan mükemmel tatil köylerine sahiptir!

Rameshwaram yakınlarındaki tatil köyleri tatilleri sırasında ziyaret edilebilecek diğer bazı ünlü kültürel ve miras mekanlarının yakınında yer almaktadır. Bu tatil köyleri, her ikisi de eşit derecede heyecan verici ve heyecan verici olan yakındaki yerleri keşfetmenin yanı sıra tatil yerlerinin tesislerini keşfedebileceğiniz için başarılı bir seyahat için katalizör görevi görür!

Rameshwaram Yakınındaki Tatil Köyleri

Rameshwaram yakınlarındaki tatil köyleri genellikle denize yakındır ve her yaştan insanın keyfini çıkarabileceği birçok başka aktivite sunar. Bazıları Rameshwaram yakınlarındaki en iyi tatil köyleri aşağıda listelenmiştir ve turistler tatillerinde aradıkları şeylere göre bunları seçebilirler.

Tycoon Tatil Köyleri
Tycoon Tatil Köyleri

1. Tycoon Tatil Köyleri

Madurai’de bulunan bu tesis, şehirden huzurlu bir kaçamak için ihtiyaç duyulan hemen hemen her şeyi sunmaktadır. Çevre dostu bir tatil beldesidir ve yüzme havuzu, kütüphane, açık ve kapalı oyunlar için alan, spa, yoga odası gibi genç ve yaşlı herkesin ilgisini çekebilecek çeşitli heyecan verici aktivitelere sahiptir ve liste sonsuzdur. Doğa tutkunları için kuş kafesi, kelebek bahçesi, trekking parkurları ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

Miras Madurai
Miras Madurai

2. Miras Madurai

Bu tesis, antik Tamil şehri Madurai’nin kalbinde yer almaktadır ve neredeyse yüz yaşındadır. Şehrin en önemli turistik yerlerinin yakınında yer alan bu tesis, tatil beldesinde dinlenmek isteyen turistler için de çok çeşitli olanaklara sahiptir. Dalış yapmak için bakımlı bir yüzme havuzu, oyun odası ve sağlık bilincine sahip olanlar için spor salonu/fitness merkezi bulunmaktadır. Tesiste ayrıca iş toplantıları ve diğer etkinlikler için ideal olan konferans salonları bulunmaktadır.

3. Aqua Taşra

Makul fiyatlarla çeşitli su sporları aktiviteleri sunan Rameshwaram yakınlarındaki en popüler sahil beldelerinden biridir. Geleneksel güney Hindistan evlerinden sonra modellenen odalar, sahil kasabası Tuticorin’in ruhuyla rezonansa giren mobilyalar içeriyor.

Aqua Taşra
Aqua Taşra

Tesis, konukların birbirleriyle etkileşime girebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri ortak yemek deneyimi ile ünlüdür. Tesis evcil hayvan dostudur ve havaalanında karşılama/bırakma hizmetleri de sunmaktadır. Seçkin paketlerle gelen tatil köyünün sunduğu aktivitelerden bazıları Uçurtma Sörfü, Tüplü dalış, Wakeboarding, Kayaking, Şnorkelle Dalma, Ayakta wakeboarding ve Kuş Gözlemciliğidir.

4. Sathya Parkları ve Tatil Köyleri

Şehrin ticari kesiminde yer alan bu tesis, şehrin yoğun ve telaşlı koşuşturmacasından mükemmel bir kaçamak sunuyor. Tesis, sağlık kuruyemişleri için bir yüzme havuzu, fitness merkezi/spor salonu ve ayrıca çocuklar için çok çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Oda fiyatına kahvaltı dahildir ve ayrıca iş toplantılarına ve diğer işlevlere ev sahipliği yapmak için kullanılabilecek konferans salonları vardır.

Chettindu Konağı
Chettindu Konağı

5. Chettindu Konağı

Bu konak/tatil köyü, 1902’den beri varlığını sürdürdüğü için Hindistan Hükümeti tarafından Miras Köyü olarak ilan edilmiştir. Yaklaşık 80.000 metrekarelik bir alana yayılan bu gösterişli konak, nihai Chettinadu deneyimini yaşamak isteyenlerin tercihi olmalıdır. 1900’lü yıllarda yapıldığı gibi bakımı yapılmış sadece on iki odası bulunan bu konak, Chettinadu kültürüne dalmak isteyen tüm tarih meraklılarının mutlaka denemesi gereken bir yerdir. Villa, yüzme, spa, konaktaki müzeyi ziyaret etme, şehirde öküz arabası gezintileri, bisiklet gezintileri ve ağız sulandıran Chettinadu mutfağının gösterimi gibi çeşitli aktiviteler sunmaktadır.

About Gezgin Yazar

Check Also

Sri Lanka Vahşi Yaşam Safari Gezisi

Sri Lanka’da Vahşi Yaşam Safarileri

Sri Lanka’da zengin bir hayvan yelpazesi bulabilirsiniz. Aslında, Sri Lanka, çok sayıda endemik tür ile …

Leave a Reply

Your email address will not be published.