Nike Ayakkabı ile Gündelik Spor Kombinler ve Genel Tavsiyeler

Ayakkabı tercihi günlük yaşam konforunuzu etkileyen temel unsurlardan biridir. Hem rahat hem şık olmak denince akla ilk gelen nike ayakkabı olabilir. Bugün nike ayakkabı ile yapılabilecek kombinlerden bahsedeceğiz fakat öncelikle ayakkabılar ile ilgili genel tavsiyeler vereceğim.

Ayakkabı seçerken; ayak konforunuza uygun olması gününüzün kalitesini arttırmaktadır. Bunun yanı sıra ayakkabının estetik olması da hem şık oluşu hem de kullanılabilirliğini arttırmaktadır.

Aynı şekilde ayakkabının sıklıkla değişen hava şartlarına ya da yoğun tempolara karşı dayanıklı olması da tercih etmeniz için önemli bir neden olabilir. Ek olarak özellikle yaz mevsiminde astarlı hava alan ayakkabılar giymek de ayak sağlığınız açısından önemlidir.

Nike Ayakkabı Kombin Tavsiyeleri

nike ayakkabı
nike ayakkabı

Gelelim kombin tavsiyelerine. Nike Air Max ayakkabılarla başlayalım. Genellikle unisex üretilen bu ayakkabılar boy avantajı sağlaması nedeniyle çok uzun bir süre tercih edildi ve edilmeye devam ediyor. Aynı zamanda rahat bir kullanımla birlikte hava alması da uzun saatler boyunca da kullanılsa rahatsız etmiyor.

Herhangi bir yere kahve içmeye giderken ya da örneğin üniversite de dersinize giderken, bir akşam üzeri dışarı çıkarken spor şık bir kombinle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle erkekler boy noktasında sağladığı avantajı çok resmi olmayan davetler ve benzeri ortamlarda da kot bir pantolon ve bir gömlekle tamamlayabilirler.

Nike Air Force

Bir diğer Nike ayakkabısı ise Air Force. Hava almaması ve tamamen kapalı olması nedeniyle uzun saatler sonunda ayağınızda ağrı bırakma ihtimali biraz yüksek. Fakat çok şık duruyor bu nedenle hem spor şık hem de kısmen klasik kombinlerde kullanabilirsiniz. Genellikle de rahat fakat beyaz olması temizlik konusunda soru işareti bırakabiliyor. Bu da sizin kullanım alışkanlıklarınıza kalmış.

Nike Runner

Nike’ın Runner modellerindeki spor ayakkabıları da kot ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gençlerin ve orta yaşlıların da kullanabileceği bir model olması da tercih edilirliğini arttırıyor. Hava alan bir yapısı olması ve genel konforu uzun saatler sorunsuz kullanılabileceğini gösteriyor.

Bir de yaz tavsiyesi; AirMax ayakkabılarınızla birlikte sırtınıza alacağınız bir kamp sandalyesiyle bir doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Mental olarak iyi gelecektir 🙂

Sizlerde daha çok çeşitte nike ve adidas ayakkabı gibi modellerini incelemek için n11‘in sitesini ziyaret edebilir, görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. 😀

About Gezgin Yazar

Check Also

Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi gerekenler

Bulaşık Makinesi Alırken Dikkat Edilecek 10 Detay!

Tüketiciler bulaşık makinesi alırken bazı ipuçlarına dikkat etmelidir. Bilinçli tüketicilerin bunları bilmesi, verimli alışverişi sağlayabilir. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *