Hindistan’daki En İyi Tatil Villaları

Nashik, Hindistan’da yalnızca tarihsel olarak değil, mitolojik olarak da ülkede önemli bir yere sahip olan yerlerden biridir. Bu Maharashtra şehri, Hindistan’daki ilk insan ortamlarının varlığına dair kanıtlar sunan en eski arkeolojik alanlardan bazılarına ev sahipliği yapıyor.

Kumbh Mela, Hindistan’ın diğer kutsal yerleriyle birlikte on iki yıl arayla orada tutulduğundan, Hindistan’daki en kutsal yerlerden biridir. Şehir, Hindistan tarihi boyunca Peshwa, Babür ve son olarak İngiliz yönetimi de dahil olmak üzere birçok ünlü hükümdar tarafından yönetildi.

Birçok ünlü özgürlük savaşçısı, film yapımcısı, müzisyen ve diğer önde gelen şahsiyetler Nashik’ten. Nashik’te Tapovan, Panchavati, Sita Gufaa, Ganga Ghat, Mineral müzesi, Pandav Leni, Phalke Smaarak, Jain Tapınağı, Mukti Dham, Sula şarapları, Deolali Kampı, Tarangan, Taş gibi Hindistan turistleri arasında oldukça popüler olan birkaç yer var. Yaş bölgesi, Gangapur Barajı ve daha fazlası. Nashik’e bir gezi planlayacak kadar ilgileniyorsanız, bu blogu dikkatlice okuyun. Burada, Nashik’teki en iyi villaları ve bunlarla ilgili her küçük ayrıntıyı bulacaksınız.

Hindistan En İyi Tatil Villaları
Hindistan’daki En İyi Tatil Villaları

Hindistan, Nashik’teki En İyi Tatil Villaları

Nashik, inananlar ve adanmışlar arasında popüler bir seçim haline geldi. Bu, katları kaplayan özelliklerin artmasına neden oldu. Nashik’te bir gezginin rezerve edebileceği en iyi villalardan bazılarına göz atın!

1. Casa Göl Manzaralı Villa

Casa göl manzaralı villalar, Nashik’te bulunan delicesine yüksek bir mülktür ve bunun için haklı nedenleri vardır. Villa sadece muhteşem güzellikte değil, aynı zamanda her köşesinden sunduğu manzara nefes kesici bir şekilde çekici.

Villada kaldığınız süre boyunca üç banyo, yemek alanı, teras, tam fonksiyonlu mutfak ve diğer olanaklarla birlikte üç yatak odasına erişebilirsiniz. Casa Lake manzarası kesinlikle Nashik’teki yüzme havuzlu en iyi villalar listemizin başında geliyor.

Vurgu: Tesis, Pandavleni mağaralarına 16 km, Sundanaryan tapınağına 16 km ve Nashik havaalanına 37 km uzaklıktadır.

Yer: Casa Gris – York Şaraphanesi’nin yanında, Sawargaon, Nashik.

Booking.com puanı: 8/10.

Nashik'teki En İyi Tatil Villaları
Hindistan, Nashik’teki En İyi Tatil Villaları

2. Jungle Safari Resort & Tatil Villası

Jungle safari villası, Sundarnarayan tapınağından çok uzakta olmayan Nashik’te böyle bir özelliktir. Bu villanın sadece güzel bir açık yüzme havuzu değil, aynı zamanda konukların barbekü keyfi yapabileceği bir verandası da vardır. Villada üç banyo ile birlikte üç yatak odası bulunmaktadır.

Ayrıca villadaki tam fonksiyonel mutfağı ve beraberindeki yemek ve oturma alanını kullanacaksınız. Özelliklerin yanı sıra, mülkün herhangi bir köşesinden Nashik dağlarının güzel manzarasına tanık olacaksınız.

Vurgu: Villa, Nashik havaalanına 20 km uzaklıktadır.

Yer: Saputara-Nasik Yolu Vijay Çiftliklerinin Yanında Vadgaonkars, Nashik.

Booking.com puanı: 8,5/10.

Hindistan'daki En İyi Konaklama Yerleri
Hindistan’daki En İyi Konaklama Yerleri

3. Kırsal Çiftlikler

Nashik’teki kırsal villa, mülkün arazisinde düzenlenmiş bahçenin gür yeşillikleri arasında yer alan güzel bir mülktür. Sadece üç yatak odası değil, aynı zamanda beraberindeki üç banyoya sahiptir. Ayrıca villanın oturma ve yemek odaları ile villanın mutfağına da erişebilirsiniz.

Vurgu: Tesis, Pandavleni mağaralarına 11 km, Sundarnarayan tapınağına 9 km ve Nashik havaalanına 29 km uzaklıktadır.

Yer: Pathardi-Gaulane Yolu Kırsal Çiftliği, Nashik.

Booking.com puanı: 9/10.

4. Travalong Villası

Günlük hayatınızın karmaşasından kaçmak istiyorsanız Travalong villası tam size göre. Sadece Nashik’in muhteşem güzelliğinin ortasında yer alan mülk değil, villanın kendisi de büyüleyici bir güzelliktedir. Üç yatak odası, bir banyo, bir oturma odası, mutfak bulunan bu villada ayrıca spa küveti bulunmaktadır.

Vurgu: Tesis, Nashik havaalanına 54 km uzaklıkta yer almaktadır.

Yer: Bungalow G, 12 Bungalows Post Pimplad Jategaon, Nashik.

Booking.com puanı: 9/10

About Gezgin Yazar

Check Also

Katmandu’nun En İyi 8 Oteli

Katmandu’nun En İyi 8 Oteli

Nepal’in başkenti Himalaya dağlarıyla çevrili Katmandu, dini anıtları, stupaları, manastırları ve sayısız doğal alanıyla tatilcileri …

Leave a Reply

Your email address will not be published.