En İyi Seyahat Rezervasyon Web Sitesi

Bugün piyasada bu kadar çok seyahat rezervasyonu sitesi varken, seyahatleriniz için en iyi fırsatları bulmak sıkıcı olabilir. Neyse ki uçuş, otel ve tur rezervasyonu yaparken kullanabileceğiniz birkaç popüler seyahat sitesi var.

Seyahat rezervasyonu yapmak için bu listedeki şirketi kişisel olarak kullandım ve çoğu dünya çapında maceralara atılmama izin vermede çok önemli bir rol oynuyor. Bu, nihai seyahatinizi planlamanıza yardımcı olacak en iyi seyahat rezervasyon sitesidir.

En İyi Otel Rezervasyon Sitesi
En İyi Otel Rezervasyon Sitesi

En İyi Otel Arama Motoru ve Rezervasyon Sitesi

Doğru konaklama yerini bulmak, seyahat ederken verilecek en önemli kararlardan biridir. Konum, olanaklar ve maliyet, maceranız için doğru otel veya pansiyonu ararken göz önünde bulundurulması gereken faktörlerdir.

Ve aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce otel rezervasyon sitesi varken, doğru yeri bulmak karmaşık olmak zorunda değil. Yıllar boyunca, en iyi otel arama motorlarını ve rezervasyon sitelerini bulmak için interneti taradım. Otel fiyatlarını karşılaştırmak için en çok kullandıklarım bunlar.

En İyi Otel Arama Motoru
En İyi Otel Arama Motoru

Booking.com En İyi Otel Rezervasyon Sitesi

Booking.com, açık ara en fazla otel arama sonucuna sahip. 227 ülkede 5,7 milyondan fazla kayıtla, çevrimiçi otel bulmak için bakmanız gereken ilk yer onlar. Booking.com’da otellere ek olarak kiralık pansiyonlar, pansiyonlar, apartmanlar, tatil evleri ve her şey dahil tatil köyleri de bulunmaktadır.

Booking.com ile reklamı yapılan fiyat, ödediğiniz son fiyattır. Diğer otel rezervasyon sitelerinde açıkça belirtilmeyen gizli vergiler ve ücretler olabilir, bu nedenle rezervasyon masasında düşündüğünüzden daha fazlasını ödersiniz. Ancak Booking.com’da beklenmedik ücretler veya gizli tesis ücretleri yoktur.

Tüm rezervasyonlar bir fiyat eşleşme garantisi ile gelir. Bu, rezervasyon yaptıktan sonra başka bir web sitesinde oteliniz için daha düşük bir fiyat bulursanız Booking.com’un farkı iade edeceği anlamına gelir. Hepsinden iyisi, check-in tarihinizden 24 saat öncesine kadar geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Bu, uzun vadede size çok para kazandırabilecek inanılmaz bir avantajdır.

Ve ikinci rezervasyonunuzu yaptığınızda, otomatik olarak sizi üyelere özel indirimler ve teklifler (hatta ücretsizler) ile ödüllendiren bir Booking.com Genius’u olacaksınız. Bu, aslında hiçbir şeye kaydolmak zorunda kalmadan, içeriden öğrenilenlerle dolu bir dünyaya erişmek gibidir.

Genius üyeleri, dünyanın dört bir yanındaki popüler destinasyonlardaki belirli tesislerde %10 ila %15 oranında indirim, ücretsiz kahvaltı ve ücretsiz oda yükseltmeleri alır.

About Gezgin Yazar

Check Also

Türk Gezgin – Değişik Yollarda

Mehmet Sendinç , yani “Değişik Yollarda” kendisi Parasız Türk Gezgin Youtuber. Parasız ve yabancı dili olmadan yabancı ülkeleri gezmektedir. Yaklaşık olarak 500 günden fazla durmaksızın seyahat eden Mehmet ilk çıktığı günden bu zamana kadar bir sürü macera yaşadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.