Belek’teki En İyi Golf Otelleri

Türkiye’nin Akdeniz kıyısında yer alan Serik, tatil broşürlerinde nadiren bahsedilir. Ancak Türkiye’nin turizm endüstrisine büyük katkı sağlar. Antalya ilçesine ait olan Aspendos Greko-Romen kalıntıları ve Uçansu şelalesi ile övünmektedir. Bununla birlikte, en önemli varlığı, prestijli golf sahaları ve lüks her şey dahil otelleri nedeniyle Antalya’yı en çok turist çeken yer olarak haritaya koyan daha iyi bilinen tatil beldesi Belek’tir.

Belek’teki En İyi Dört Lüks Golf Oteli

Maxx Royal Belek Golf Resort

Antalya Maxx Royal Belek Golf Resort

Cabanas, özel bir plaj, açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuklar için bir su parkı, 9 bar ve 9 restoran, konukların bu çok beğenilen otelde keyif alacaklarının sadece bir kısmı. Bir süitte veya lüks bir şekilde tasarlanmış villada uyandıktan sonra, golf tutkunları, adını başarılı Avrupalı ​​golfçünün adını taşıyan Montgomery Royal sahasında bir turun keyfini çıkarıyor.

104 hektarlık arazide “İskoç tarzı” sığınaklar, zorlu çimenli yollar ve 8 göl bulunuyor. Deneyimsiz golfçüler için, öğretmenlerden oluşan bir akademi, bu atışı mükemmelleştirmeye yardımcı olurken, golf tutkusu olmayan arkadaşlar ve aile, otel bünyesindeki spa’da futbol veya şımartıcı bir seans için kaydolabilir. Maxx Royal Belek Golf Resort’ta her şey sunuluyor.

Susesi Lüks Tatil Köyü

Belek Susei Tatil Köyü

Bu saygın otel, “eşsiz bir mimari içerisinde lüksün, sınırsız konforun ve kusursuz hizmetin ayağınıza geldiği yerde, yapmanız gereken tek şey kendinizi huzurun ve keyfin kollarına bırakmak” sözünü veriyor.

Golf paketine kaydolan misafirler, Serik Bölgesi’ndeki 3 büyük golf sahasına otomatik olarak giriş hakkı kazanırken, yeni başlayanlar ve orta seviye oyuncular için bire bir eğitim de veriliyor. Bunun yanı sıra, süitler, teraslı evler veya villalar arasından konaklama seçiminizi yapmanıza olanak tanır ve dünya mutfağından yemekler sunan restoranlar ve snack barlar dahil olmak üzere rafine yemek deneyimi, bu tesise saygın bir itibar kazandırmıştır.

Cornelia Diamond Golf Resort ve Spa

Cornelia Diamond Golf Resort

Uzun yıllardır sektörde olan bu lüks tesis, golfü alternatif turizm geliri olarak benimseyen ilk kuruluşlardan biridir. Düzenli olarak takımlara ve turnuvalara ev sahipliği yapan Cornelia golf sahası, golf tarihinin prestijli isimlerinden Nick Faldo tarafından tasarlandı.

Oyuncular, lüks bir golf kulübü ve akademisi ile birlikte 4800 yeşil metrekarelik alana kurulmuş 27 deliğin tadını çıkarıyor. Cornelia Diamond Golf Resort and Spa’daki konaklama seçenekleri birçok lüks oda ve süitleri içeriyor, ancak buna gücü yetenler için en iyi seçenek göl kenarındaki muhteşem bir villa.

Regnum Carya Golf & Spa Resort

Regnum Carya Belek

Carya Golf Club’ın köklü markası olan Regnum Carya Golf & Spa Resort, golf paketlerini “Türkiye’nin geleneksel İngiliz mimari tarzındaki ilk klasik golf kulübü” olarak tanımlıyor.

Daha önce dünyanın en iyi 100 golf sahasından biri olarak gösterilen tesis, 18 delikli uluslararası turnuvalara da ev sahipliği yaptı, ancak övündükleri en son konsept, sıkı golf tutkunlarının geceleri oyun oynamasını sağlayan projektörler. . Alternatif olarak, yeşillikler içinde geçen uzun bir günün ardından, bir süitte rahatlayın!

About Gezgin Yazar

Check Also

Antalya’da Yapılması Gereken 12 Şey

Türkiye’nin de diğer ülkeler gibi kendine has lezzetleri var, özellikle Antalya gibi ülkenin İstanbul’dan sonra …

Leave a Reply

Your email address will not be published.